Академія сучасного політика
Осіння акція
на навчання в
Академії
сучасного
політика
Осіння акція для навчання в АСП
Оскільки ми запустили значно більше груп ніж зазвичай по перших рівнях коучинг-програм №3 (керівник проектів з розкрутки політика/партії/ГО) та №7 (PR-спеціаліст та прес-секретар) з цього переліку, надаємо чудові умови для долучення з вартістю від 800грн!

Встигніть забронювати місце в групах нового набору, які стартують найближчим часом, написавши особисто керівнику проекту АСП Марії Колесник https://www.facebook.com/kolesnykmaria чи методисту https://www.facebook.com/aspluvr, aspmetodyst@gmail.com або зателефонувавши: 0660489810, 0676235851.
Після бронювання потрібно оплатити по реквізитах (вказані тут далі).
Обидві коучинг-програми є найпростішим шляхом хоч і не до серця, але до команди народних депутатів в статусі працівника або партнера! Також, чудово згодяться і для рівня місцевого самоврядування, розвитку свого проекту/організації/компанії.
По них буде стажування починатися у всіх учасників уже під час навчання, стосуватиметься кейсів міністерств, народних депутатів, академій наук та органів місцевого самоврядування.
Перегляньте приклади відгуків, подяк, які отримували учасники попередніх стажувань, за цим посиланням.
Тривалість 1 рівня кожної з програм - 3 місяці в дистанцінйому форматі, що передбачає щотижневі воркшопи/консультації з тренером в скайп-групі, яка виконує 7 завдань на реальних політичних кейсах. В проміжках між цими заняттями отримуєте відповіді на питання в закритій фб-групі, там же і обговорення з групою по поточних завданнях.
Про коучинг-програму №7.1
"PR-спеціаліст та прес-секретар
народного депутата, ГО"
вона корисна тим, хто хочете навчитися створювати та описувати інформаційні приводи, які забезпечать високі хвилі безкоштовного піару Вам особисто/Вашій організації, компанії або політику для якого працюєте, особливо, якщо він народний депутат; корисно і для роботи з грантовими проектами;

на першому рівні розберемо 5 речей: навчитеся писати прес-релізи, які є ключовою формою інформування ЗМІ про Ваші події, факти і їх результати; дізнаєтеся як писати коментарі від себе/свого політика замість ЗМІ, враховуючи всі тонкощі їх редакційної політики; знатимете нюанси побудови стосунків із ЗМІ; навчитеся працювати з психологічними тригерами - це про те як доносити інформацію щоби вона сприймалася так як Вам потрібно; вивчите базис політпіару щоб розуміти як описувати і керувати політпроцесами в інформаційному полі; інші рівні описані тут.
Тренери, які Вас навчатимуть по програмі 7.1
Марина Бердичевська
Україна
Журналіст таких ЗМІ як "TVI", "Newsone", "ФОКУС", "Кореспондент", "Аргументи і факти в Україні", яка пише висококласні тексти про політиків
Марія Колесник
Україна, Данія
Створювала, керувала та консультувала прес-служби багатьох громадських та політичних структур, вибудовуючи для них стосунки зі ЗМІ.
Як PR-спеціаліст консультує команди народних депутатів та міністрів
Ольга Кірієнко
Білорусія
Майстер створення гіпнотичних текстів в сторітеллінгу та всіх напрямках копірайтингу, які використовує і для політичних команд
Тренери, які Вас навчатимуть по програмі 3.1
Дмитро Марченко
Україна
Радник та помічник-консультант голів комітетів Верховної Ради України VIІI-IX скликань, який створює потужний політичний контент для народних депутатів, обробляє інформаційні потоки та керує комунікаціями з галузевими організаціями
Марія Колесник
Україна, Данія
Створювала, керувала більше 100 проектами національного та міжнародного рівня, де організаторами були ГО, політики, міністерства, міжнародні консорціуми та комерційні компанії. Має гарний досвід роботи з залученням фінансування на проекти з фондів та комерційних компаній. Організувала більше 30 заходів у Верховній Раді, що почала ще в студентські роки
Євген Болюбаш
Україна
Політтехнолог, керівник 15 виборчих компаній на президентських, парламентських та місцевих виборах, в рамках чого привів до перемоги більше 20 депутатів та президента; має великий досвід роботи "в полі"; помічник народних депутатів VII-IX скликань
Акційна вартість участі
При мінімальному наборі можливостей (OPTIMAL-доступ), в рамках яких тренер дає аналіз лише до 2 індивідуально виконаних завдань із 7 (інші виконуєте з групою спільно), вартість замість 4800грн/3місяці становить 2200грн за 3 місяці або можете оплачувати 3-ма частинами: 800грн до початку навчання, ще 1000 до 5 листопада і 1000 до 5 грудня (всього 2800грн/3місяці).

При стандартному наборі можливостей (OPTIMALplus-доступ), коли виконуєте всі 7 завдань індивідуально і такий же персональний зворотній зв'язок отримуєте від тренера, вартість 8800грн/3місяці становить 6000грн або можете оплачувати по 2000грн до початку навчання, 5 листопада та 5 грудня.

Також, можете зареєструватися на VIP-доступ, що є повністю індивідуальним навчанням. На відміну від OPTIMALplus-доступу у Вас ще й консультації/воркшопи будуть проходити суто для Вас, а також, можете залучити ще 1-2 людину зі своєї команди, розділивши з ними вартість навчання, яка замість стандартних 32000грн коштує зараз 23000грн або можете оплачувати 3 частинами по 8500грн (разом 26500грн/3місяці).

Якщо Ви вже навчалися по зазначених рівнях цих коучинг-програм і не отримали сертифікат через не вчасне виконання ключових завдань, можете пройти навчання повторно, яке буде безкоштовним, якщо місце в скайп-чаті не отримуватимете (дивитиеметеся лише записи воркшопів/консультацій і матимете місце в фб-групі для задавання запитань тренеру), а якщо хочете таки ще й мати місце в скайп-чаті - оплачуєте лише 800грн/3 місяці.
Забронювати місце
Офіційні реквізити
керівника проекту АСП
ФОП Колесник М.М., ЄДРПОУ 3284510144, МФО 321842, номер рахунку 26001053142169 (ПриватБанк). Обов'язково зазначайте правильне призначення платежу: за діяльність навчального центру по коучинг-програмам №3.1 (якщо оплачуєте за 3.1), №7.1( якщо оплачуєте за 7.1) від… ( тут зазначаєте Ваше ПІБ).
Приймаємо оплату лише від (з рахунків) фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ФОП) і юридичних осіб, які мають свідоцтво платника єдиного податку.

Підтвердження оплати надішліть на kolesnykmm@gmail.com, додавши ПІБ, назву коучинг-програми та виду доступу, за який здійснили оплату. Тема листа: оплата за участь в проекті АСП.
Також, додайте керівника проекту в фейсбук: www.facebook.com/kolesnykmaria

Наші номери: 0660489810, 0676235851
Повідомте про здійснену оплату
Натисніть "Like" щоб підписатись на нас в Facebook