Стань учасником міжнародного проекту
«Академія сучасного політика»,
зареєструвавшись на одну з 11 коучинг-програм
Отримай навички роботи політтехнологом, спічрайтером, PR-спеціалістом, конструктором законопроектів,
спеціалістом з розвитку інноваційних регіонів
+ розроби індивідуальну стратегію кар'єрного розвитку
Коучинг-програми,
до яких можете приєднатися впродовж 2019 р.
Тисніть на кнопку "опис коучинг-програми"
та переглядайте деталі по кожному рівню
Конструювання стратегії успішного політичного розвитку
Щодо контенту всієї програми: здійснюється моделювання оптимального шляху досягнення бажаних результатів у розвитку в короткостроковій та середньостроковій перспективі з урахуванням всіх вихідних даних конкретної людини. Зокрема, коучинг-програма передбачатиме отримання комплексу рекомендацій стосовно того що конкретно в яких сферах Ви маєте робити, з ким партнеритися, як позиціонуватися і які навики підтягнути щоби якомога швидше досягнути бажаних результатів у зростанні по траєкторії політичного лідера або ж спеціаліста політичних команд. В останньому випадку актуальна коучинг-програма і для окремо діючих експертів, які розкручують саме свою експертність.

Відповідно експерт АСП аналізує наявні в учасника навики, можливості, проводить розбір вже існуючих проектів чи бодай ідей, розставляючи в них пріоритети, додає родзинок, допомагає доформатувати їх щоби стали більш потужними і проривними. А якщо в учасника ще немає проекту, експерт може запропонувати ідею проекту, який як дошка для серфінгу допоможе зловити свою хвилю в океані політичного життя. Це стосується і політичних лідерів, і тих, хто хоче бути високооплачуваним експертом. Тобто, учасник фактично отримує на певний період потужного наставника.

Період участі в одному рівні може сягати від 1 дня до 2 місяців, адже дана коучинг-програма представлена 4-ма стратегічними сесіями по 30хв в скайп-форматі (в порядку виключення можна обговорювати варіанти офлайн-зустрічей), які можна використати більш інтенсивно, а можна залишати після кожної період на виконання проміжних підготовчих задач, що збільшать ефективність участі в наступних коуч-сесіях. Зміст цих задач суто індивідуальний, залежить від конкретних потреб та вихідних даних.

Використати дану програму можна як під особисті задачі, так і працювати над формуванням пропозицій для іншої особи, відносно якої учасник зацікавлений в формуванні проривних пропозицій.

Примітка: це єдина коучинг-програма, по якій не забезпечується практика, не надається жодних відеоуроків, методичок, а здійснюється суто індивідуальна консультативна робота.
Експерти, які консультуватимуть:
 • Юрій Бут, політтехнолог, Голова Київського обласного відділення Комітету виборців України;
 • Павло Жовніренко, політтехнолог, Голова правління Центру стратегічних досліджень, екс-директор програм Міжнародного фонду «Відродження»;
 • Олександр Палій, політолог, політичний консультант;
 • Вадим Карасьов, політтехнолог, директор Інституту глобальних стратегій.
Кожен з експертів має багатий досвід в управлінні політичними і соціальними проектами як національного, так і місцевого рівня, володіють інноваційними комунікативними методиками щодо комунікацій політиків та громадою, мають численні лайфхаки щодо того як виграти вибори із дуже скромним бюджетом та підняти рейтинг на креативних соціальних проектах.
Публічні виступи політика та спічрайтинг
2.1 рівень. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами). Контент: акцент на спічрайтингу - конструюванні контенту політичних виступів на радіо та телебаченні. Тобто який має бути текст промови в залежності від різних вихідних даних щоби достукатися до своєї цільової групи і реалізувати потрібну мету в промові - викликати цільову реакцію в аудиторії; навчаємо як писати переконливі «сильні» тексти, які будуть привертати увагу, запам'ятовуватимуться та спонукатимуть діяти! І звичайно отримаєте приклади типових помилок, які допускають спікери.

2.2 рівень. Формат: 1-денний тренінг в Києві. Контент: шліфування майстерності реалізації політичного виступу (усного, візуального та емоційного відтворення текстів) на радіо та телебаченні. Кожному учаснику тренінгу допомагають підібрати елементи індивідуального брендингу в подачі себе перед аудиторією. Також, буде розкрито спеціальну методику поліпшення техніки мовлення.

2.3 рівень. Формат: 1-денний тренінг в Києві. Контент: проведення модельного ток-шоу з реальним ведучим з ТВ, експертами, камерами, плазмовим екраном. Всім заздалегідь озвучується суспільно важлива тема, кожен формує свою позицію, промову і питання. Перед початком шоу тренерами проводиться аналіз можливих сценаріїв обговорення, позицій, під час шоу всіх знімають камерами, після шоу в рамках перегляду запису на плазмовому екрані проводиться аналіз того як кожен із учасників себе позиціонував в частині контенту та подачі себе перед аудиторією.

2.4 рівень. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами). Контент: акцент на спічрайтингу - конструюванні контенту політичних виступів на парламентських слуханнях, дебатах, мітингу, партійному з'їзді, прес-конференціях, «круглих столах», сесіях в органах влади, перед виборцями.

2.5 рівень. Формат: 1-денний тренінг в Києві. Контент: шліфування майстерності реалізації політичного виступу на парламентських слуханнях, дебатах, мітингу, партійному з'їзді, прес-конференціях, «круглих столах», сесіях в органах влади, перед виборцями.

2.6 рівень. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами). Контент: акцент на конструюванні контенту теле- та радіопередач з позиції режисури всього спілкування "під ключ" всіх учасників передачі (як ведучого, так і запрошених) - це важливо, якщо хочете запропонувати провести передачу з Вами як ключовим експертом або бажаєте домовитися щоби розкрили потрібну Вам тему.
Експерти, які підготували відеоуроки/методички, консультуватимуть по практичних завданнях чи виступатимуть на тренінгу:
 • Наталя Пекаровська, експерт у галузі комунікацій, спічрайтер політиків різних рівнів, журналіст, редактор з практичним досвідом у сфері медіа близько 18 років; спеціалізація: висвітлення суспільно-політичних питань; як автор та редактор працювала у виданнях "Аргументы и факты - Украина", "Комсомольская правда - Украина", "Capitalist"; викладач факультету журналістики НУ "Одеська юридична академія", член Національної спілки журналістів України;
 • Андрій Булгаров – телеведучий, редактор Espreso, 5 каналу, ICTV, медіа-тренер, політичний аналітик, сценарист;
 • Мар'яна Нестерчук, автор та тренер проекту "Ораторська майстерність. Мистецтво володіння своїм голосом, тілом та емоціями", ведуча психологічних та соціальних телепрограм, коуч;
 • Олена Зима, тренер ОБСЄ в сфері комунікацій, публічних виступів, критичного мислення і технології дебатів, розробник авторського курсу Школи ораторської майстерності, провела більше 300 тренінгів;
 • Олена Огороднійчук, тренер з публічних виступів, актриса театру та кіно, яка вже понад 15 років навчає акторів, дикторів та ведучих програм телебачення в КНУТКіТ ім. І.К. Карпенка-Карого;
 • Олена Морозова, спеціаліст в сфері комунікацій та медіатехнологій, прес-секретар народних депутатів України 6-8 скликань, кандитат наук з соціальних комунікацій;
 • Марія Колесник, керівник проекту «Академія сучасного політика», Лауреат Міжнародного фестивалю літератури і журналістики, розробляла контент-плани, тексти виступу для різноманітних публічних заходів, формувала концепції та озвучувала мотивуючі ролики щодо підтримки соціальних проектів і законопроектів;
 • Юрій Бут, медіа-тренер, політтехнолог, Голова Київського обласного відділення Комітету виборців України, в минулому: керівник партії;
 • Аліна Акуленко, головний редактор та заступник директора Першого суспільно-політичного каналу Української національної радіокомпанії.
Керівник міжвиборчого політичного проекту (розкрутка політика/партії, ГО)
Щодо контенту всієї програми: орієнтована на міжвиборчий піар, зокрема, в діяльності народного депутата та інших політиків всіх рівнів для підвищення рейтингу і забезпечення іміджу дієвого, експертного політика за допомогою сучасних маркетингових інструментів побудови теплих стосунків з електоратом, зокрема, із застосуванням креативних «вірусних» онлайн- та офлайн-рішень. Дана коучинг-програма буде корисною і громадським організаціям для адвокасі-кампаній (лобіювання законопроектів та НПА) або ж просто реалізації соціальних проектів, зокрема на грантовому фінансуванні.
Формула контенту програми: «як створити різні види контенту, на якому можна будувати піар-кампанію в рамках окремих політпроектів» + «як текстово оформити змодельований контент для перемовин з партнерами, спонсорами, грантодавцями» + «всі аспекти залучення фінансування з держбюджету, фондів та комерційних компаній» + «організаційно-технічні та аналітичні аспекти реалізації проекту» + «особливості побудови піар-кампанії з синхронізацією онлайн та офлайн-рішень».

3.1 рівень. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами). Контент: акцент на розробці та впровадженні піар-проекту, що базуватиметься на проведенні громадського обговорення щодо законодавчих або нормативно-правових ініціатив включно з організацією «круглого столу» у Верховній Раді України, а також, прес-конференцією, креативними заходами в формі акцій, виставок. Детально буде розібрано всі етапи роботи із змістовним наповненням проекту (яка має бути вихідна аналітика з законопроекту та НПА, цікава програма «круглого столу» з урахуванням протокольних аспектів, ефективна модерація з виходом на потрібний результат та з управлінням настроями, формування підсумкових документів «круглого столу», сценарію акції), ключові організаційно-технічні аспекти включно із зразками документів (для погодження проведенння «круглого столу» зі всіма потрібними структурами ВРУ та погодження із органами місцевого самоврядування проведення креативних акцій, виставок для привернення уваги), а також, особливості конструювання запрошувальних листів для ключових експертів та політиків, після яких відмовитися від участі буде складно.

3.2 рівень. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами). Контент: акцент на розробці та впровадженні піар-проекту, що базуватиметься на проведенні громадського обговорення щодо законодавчих або нормативно-правових ініціатив, АЛЕ в частині саме залученння громадськості до онлайн-обговорення, що є попереднім допоміжним етапом до офлайн-діяльності, яка розкривається на 1 рівні даної коучинг-програми. Детально буде розібрано які є готові веб-ресурси для проведення онлайн-обговорення законопроекту чи НПА (кожен громадянин можне онлайн внести пропозиції, корекції з фіксацією свого авторства та в підсумку організатори вивантажать зведену таблицю пропозицій), яка має бути структура проморолику та «вірусних» постів для соц-мереж, а також, структура веб-сторінки (лендінгу) з агітаційними роз'ясненням щодо важливості брати участь в обговоренні. Також, буде пояснено яка має бути модель реалізації інтернет-маркетингу в контексті окреслених задач, де пояснюватиметься і про рекламні кампанії в соц-мережах, пошукових системах включно з інструментами ретаргетингу, що дозволяють постійно утримувати в «своєму полі» людину, яка бодай 1 раз зайшла на Ваш сайт. Останнє дозволяє значно зменшити маркетингові видатки на ефективний «підігрів» своєї цільової групи.

3.3 рівень. Формат: 1-денний тренінг в Києві. Контент: розробка соціальних проектів з висвітленням політика, громадського діяча, партії/ГО як фахівця в певній сфері (проекти стосуватимуться проблем загальнодержавного рівня, які потребують законодавчого врегулювання), оформлення текстів проектних заявок на грантові конкурси міжнародних фондів та трансформування даних проектів в локальні політичні для розкрутки політика, громадського діяча, партії чи ГО, в рамках яких всі заходи проводитимуться суто з експертним середовищем, політиками, громадськістю та ЗМІ, а не з виборцями на округу як це є на 2 рівні коучинг-програми №4.

3.4 рівень. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами). Контент: акцент на розробці та впровадженні соціального проекту, що базуватиметься на темі будівництва, реконструкції та ремонту соціальнозначущих об'єктів за рахунок держбюджету. Додатково буде розкрито технологію залучення фінансування на такі проекти з розбором переліку актуальних урядових програм, розкриттям секретів написання успішних документів з запитом на виділення фінансування, а також, реалізації супутнього комплексу проектних заходів для досягнення мети.

3.5 рівень. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами). Контент: акцент на розробці моделей соціальних проектів, які будуть привабливими для комерційних компаній як спонсорів. Додатково буде розібрано особливості оформлення комерційних і партнерських пропозицій, а також, надано приклади скріптів для перемовин (успішні структури розмов) щоби «продати» проект потенційним спонсорам (комерційним компаніям) та пратнерів.
Експерти, які підготували відеоуроки/методички, консультуватимуть по практичних завданнях чи виступатимуть на тренінгу:
 • Дмитро Марченко, радник голови Комітету з питань промислової політики та підприємництва Верховної Ради України;
 • Павло Жовніренко, екс-директор програм Міжнародного фонду «Відродження», політтехнолог, Голова правління Центру стратегічних досліджень, в минулому помічник Голови Комітету Верховної Ради України;
 • Юрій Бут, медіа-тренер, політтехнолог, Голова Київського обласного відділення Комітету виборців України, в минулому - керівник партії;
 • Марія Колесник, керівник проекту «Академія сучасного політика», розробляла та керувала більш як 100 проектами, в т.ч. національного та міжнародного рівня, спеціалізується на сучасних маркетингових рішеннях (в т.ч. «вірусних») для політпроектів;
 • Володимир Удовиченко, почесний член Конгресу місцевих регіональних влад Ради Європи, президент Всеукраїнського громадського об'єднання «Клуб мерів», мер міста Славутич з 1990 по 2015рр., д.е.н., проф.;
 • Альона Шевчук, співвласниця маркетингового агенства «AGMA», спеціалізується на інтернет-маркетингу та організації масових заходів;
 • Олександр Рощин, співвласник маркетингового агенства компанії «AGMA», куратор програм продюсерського центру «Рolza»;
 • Аліна Неселевська, головний консультант Секретаріату Комітету Верховної Ради України.
Політтехнолог (керівник виборчого політичного проекту)
Щодо контенту всієї програми: Ви пройдете через всі етапи розробки та впровадження реальних політичних проектів «під вибори» Президента України (5 рівень), депутатів Верховної Ради, як за мажоритарною (1-3 рівень), так і за партійною пропорційною системою (5 рівень), депутатів місцевих рад, міських та сільських голів (1-3 рівень). Також, моделюватимете шляхи виходу з різних кризових ситуацій, що можуть виникати у виборчі періоди (4 рівень).

4.1 рівень. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами). Контент: акцент на розробці та впровадженні політичних проектів відносно виборів депутатів-мажоритарників Верховної Ради, депутатів місцевих рад, міських голів в таких етапах – «з нуля» і до «входу в кампанію – засвітки». Зокрема, тренуватиметеся на реальних кейсах досліджувати округи (аналіз проблем, електоральних груп, конкурентів), розробляти стратегію і тактику виборчої кампанії, писати передвиборчі програми, працювати над іміджем кандидата, розробляти його логотип, визначати ключову ідею кампанії та оформлювати її у вигляді гасла чи меседжу. Також, дізнаєтеся про особливості політтехнологій різних поколінь і як будувати ефективні стосунки з волонтерами-прихильниками різних рівнів мотивації.

4.2 рівень. Формат: 1-денний тренінг в Києві. Контент: розробка соціальних проектів (стосуватимуться суто вирішення проблем округу або міста) та трансформування їх в локальні політичні, що й стануть основою для проведення агітаційної та медійної кампанії.

4.3 рівень. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами). Контент: акцент на технології реалізації таких етапів виборчої кампанії – «іміджева, агітаційна та медійна кампанії кандидата», а також, «просування локальних політичних проектів» (розроблених на 2 рівні). Зокрема, тренуватиметеся на реальних кейсах формуванню рекламних інструментів для іміджевої та агітаційної кампанії, ознайомитеся з сучасними методами поширення агітаційної та рекламної інформації через соц-мережі, пошукові системи для зменшення маркетингової "вартості" вкладень в залучення прихильників через вірусні рішення інтернет-маркетингу, синхронізацію офлайн та онлайн-рішень. Також, отримаєте практичні знання з технології утворення передвиборчої коаліції з неурядовими організаціями як інструментом для кандидатів без адмінресурсу.

4.4 рівень. Формат: 1-денний тренінг в Києві. Контент: управління кризовими ситуаціями, протидія чорним виборчим технологіям та мистецтво виграшу виборів за гроші конкурента за рахунок креативних дій політтехнолога.

4.5 рівень. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами). Контент: практичні задачі ставитимуться по аналогії з контентом рівнів 4.1-4.3, та акцент здійснюватиметься на розробці та впровадженні політичних проектів саме для партій на виборах до Верховної ради за пропорційною системою, а також, політичних проектів кандидатів на посаду Президента України. Зокрема, тренуватиметеся на реальних кейсах досліджувати загальндержавні проблеми, розробляти стратегію і тактику виборчої кампанії, визначати ключову ідею кампанії та оформлювати її у вигляді гасла і меседжа, формувати програму партії чи кандидата на пост Президента. Ознайомитеся з правилами розробки рекламної продукції партії та кандидата на посаду Президента України. Також, дізнаєтеся про елементи класичної політології та отримаєте готовий аналіз сайтів багатьох діючих українських партій з рекомендаціями щодо їх покращення в плані підвищення ефективності роботи з прихильниками.
Експерти, які підготували відеоуроки/методички, консультуватимуть по практичних завданнях чи виступатимуть на тренінгу:
 • Юрій Бут, експерт з виборчих питань та Голова Київського обласного відділення Комітету виборців України, має унікальний досвід в конструюванні типових політпроектів «від А до Я», володіє інноваційними комунікативними методиками між політиками та громадою;
 • Андрій Китаїв, політтехнолог народного депутата України Олега Мусія, учасники АСП завжди були в захваті від майстерності Андрія керувати кризовими ситуаціями в політичних проектах, досвід якого сформований десятками політичних успішних кейсів, з якими працював «під ключ»;
 • Вадим Карасьов політолог, директор Інституту глобальних стратегій;
 • Павло Жовніренко політтехнолог, Голова правління Центру стратегічних досліджень, має унікальний досвід проведення успішних виборчих кампаній (в т.ч. і для голів комітетів ВРУ) із викорисанням мінімальних ресурсів;
 • Олександр Палій, політолог, політичний консультант;
 • Удовиченко Володимир Петрович, почесний член Конгресу місцевих регіональних влад Ради Європи, президент Всеукраїнського громадського об'єднання «Клуб мерів», мер міста Славутич з 1990 по 2015рр., д.е.н., проф.;
 • Уладзімір Мацкевич, Голова ради Міжнародного консорціуму Євробілорусь, працював в 1 уряді незалежної Латвії, спеціалізується на комунікаціях в площині влада-громада;
 • Марія Колесник, керівник проекту «Академія сучасного політика», розробляла та керувала більш як 100 проектами, в т.ч. національного та міжнародного рівня, спеціалізується на сучасних маркетингових рішеннях (в т.ч. «вірусних») для політпроектів;
 • Євген Жеребецький, політичний аналітик, експерт з виборчого права;
 • Ігор Дмитрієв, міжнародний політтехнолог, керував 15 виборчими кампаніями національного та місцевого рівня, член Асоціації політичних експертів і консультантів "АСПЭК";
 • Петро Охотін політтехнолог, співавтор книги «Виграти вибори: покрокова інструкція»;
 • Андрій Вальчишин політтехнолог, екс-директор з комунікацій Міжнародного центру перспективних досліджень, співавтор книги «Виграти вибори: покрокова інструкція»;
 • Альона Шевчук, співвласниця маркетингового агенства «AGMA», спеціалізується на інтернет-маркетингу та організації масових заходів.
Конструктор законопроектів (про технологію їх написання "від А до Я" та оформлення пакету супровідних документів)
Щодо контенту всієї програми: дізнаєтеся про ключові аспекти нормопроектувальної техніки написання законів та нормативно-правових актів, зокрема, про правила складання концепції законопроектів, його тексту (структура, термінологія, викладення нормативних положень); вимоги до регламенту подання законопроекту; теоретичні засади функціонування Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України в частині взаємодії і допомоги громадянам, проблеми практики і шляхи їх подолання; приклади вирішення проблем, що потребують внесення змін до законів або підзаконних актів; стадії прийняття законів і підзаконних актів та проблеми їх проходження.

5.1 рівень. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами). Контент: акцент на написанні законопроекту (та супровідного пакету документів) по внесенню пропозицій до уже існуючого законопроекту.

5.2 рівень. Формат: 1-денний тренінг в Києві. Контент: акцент на написанні законопроекту (та супровідного пакету документів) по внесенню пропозицій до уже існуючого законопроекту.

5.3 рівень. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами). Контент: акцент на написанні законопроекту (та супровідного пакету документів) з нуля.

5.4 рівень. Формат: 1-денний тренінг в Києві. Контент: акцент на написанні законопроекту (та супровідного пакету документів) з нуля. Окрема увага буде приділена моделюванню текстів різних фрагментів законопроектів в залежності від зміни вихідних даних і політичних задач розробника.
Експерти, які підготували відеоуроки/методички, консультуватимуть по практичних завданнях чи виступатимуть на тренінгу:
 • Михайло Різак, к.ю.н., помічник-консультант народних депутатів України 6-8 скликань з питань написання законопроектів, автор та розробник більше 70 законопроектів;
 • Сергій Третяков, екс-заступник голови Держкомпідприємництва, юрист Центру нормопроектування фракції політичної партії Об´єднання «САМОПОМІЧ», к.т.н.;
 • В'ячеслав Соловйов, д.е.н., к.т.н., проф., керівник Центру інновацій та технологічного розвитку Інституту досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України, який є автором, співавтором ряду законопроектів в сфері інновацій та інвестицій;
 • Віктор Лисицький, к.е.н., економіст, екс-керівник Секретаріату Кабінету Міністрів України, Президент асоціації «УкрСудПром», має унікальний практичний досвід в предметній частині законопроекту, що розроблятиметься;
 • Аліна Неселевська, головний консультант Секретаріату Комітету Верховної Ради України.
Експертиза та аналіз помилок нормативно-правових актів
Щодо контенту всієї програми: присвячено вивченню всіх етапів експертної оцінки як проектів, так і чинних нормативно-правових актів (законів, підзаконних нормативно-правових актів, включно з актами локальної нормотворчості на місцевому рівні), виявленню та усуненню помилок, через які "повертають" дані НПА так як створюють проблеми в реалізації їх положень як на загальнонаціональному, так і на місцевому рівнях.

Також дана коучинг-програма розкриває прикладні нюанси, через які експертам екстра-класу платять заробітну платню в тисячах доларів, а не гривен за розробку якісних потужних нормативно-правових актів, які одночасно узгоджуються з конституційними приписами, вписуючись в систему чинного законодавства, та «лобіюють» певні інтереси, що закладаються в проект.

Програма створена як для професійних юристів, так і осіб без юридичної освіти.

6.1 рівень. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами). Контент: здійснення концептуальної оцінки законопроекту та проекту будь-якого нормативно-правового акту (відповідності положень законопроекту загальним принципам побудови правової системи, нормам Конституції України, відповідності змісту проекту нормативно-правового акта ступеню його юридичної сили).

6.2 рівень. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами). Контент: здійснення системно-юридичної оцінки проекту нормативно-правового акту (встановлення відповідності проекту НПА нормам чинних міжнародних договорів України; перевірка проекту НПА на узгодженість/колізійність з нормами інших НПА; встановлення змістовних зв'язків положень проекту НПА з нормами, що містяться в інших НПА, побудова таблиць, що відображають системний зв'язок проекту НПА з положеннями чинного законодавства і допомагають виявити наявні прогалини та колізії).

6.3 рівень. Формат: 1-денний тренінг в Києві. Контент: виявлення прогалин і колізій в проектах НПА, моделювання шляхів їх усунення та визначення найбільш оптимальних для конкретних ситуацій.

6.4 рівень. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами). Контент: здійснення юридико-технічної оцінки проекту нормативно-правового акта (перевірка якості редакційної підготовки проекту нормативно-правового акта - правові конструкції, термінологія тощо; визначення відповідності законопроекту вимогам юридичної техніки).

6.5 рівень. Формат: 1-денний тренінг в Києві. Контент: розробка експертного висновку щодо НПА.
Експерти, які підготували відеоуроки/методички, консультуватимуть по практичних завданнях чи виступатимуть на тренінгу:
 • Вікторія Росіхіна, науковий консультант судді Конституційного суду України;
 • Володимир Кампо, екс-суддя Конституційного Суду України, Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, доцент, співавтор проектів Конституції України (1992-1993рр.) та близько 50 законопроектів;
 • Анна Рибікова, заступник керівника проекту «Академія сучасного політика», автор дисертації «Правова експертиза нормативно-правових актів в України» (2017 р.) та більше 20 наукових публікацій в по даній темі;
 • Аліна Неселевська, головний консультант Секретаріату Комітету Верховної Ради України.
PR-спеціаліст та прес-секретар народного депутата, ГО
7.1 рівень. Контент: різновиди формул, інструментів та кольорової специфіки політичного PR; особливості конструювання інформаційних приводів в залежності від цільових груп та очікуваних результатів; принципи, інструменти моніторингу та аналізу отриманих результатів в ЗМІ та соц-мережах; технологія написання ключових документів для роботи зі ЗМІ - прес-релізів, які захочеться дочитати до кінця, вони є обов'язковими для запрошення преси на офлайн-заходи (від прес-конференцій до "круглих столів", презентацій проекту та акцій протесту), повідомлення про нові факти з життя конкретних публічних осіб чи організацій, що відбулися чи мають відбутися. Саме такий підхід гарантує успіх в реалізації численних безкоштовних публікацій та ефірів для піару публічної особи, організації в ЗМІ. Правила формування бази контактів ЗМІ. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами).

7.2 рівень. Контент: схеми, "майданчики" та структурні елементи PR-механік для онлайн і офлайн задач політичних, соціальних проектів включно з кампаніями з лобіювання законопроектів, громадськими обговореннями; особливості ведення блогу публічної особи в соц-мережах - розробка контент-плану, форм та конкретних текстів його втілення включно з мистецтвом створення вірусних постів, анонсів, сторрі теллінгу та постами для підтримки діалогу з підписниками; правила керування іміджем в соц-мережах включно з обробкою негативних коментарів. Принципи розробки концепції та написання технічного завдання для монтажу політичних відеороликів, зокрема, щодо лобіювання законопроектів. Також, отримаєте доступ до унікального огляду онлайн-сервісів для не дизайнерів по конструюванню візуального контенту до прес-релізів, постів в соц-мережах та презентацій. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами).

7.3 рівень. Контент: тексти креативних політичних тестів та іншого вірусного контенту для соц-мереж; створення ефективної інтернет-сторінки з нуля (без технічних навиків) для організації масових заходів, долучення до громадського обговорення, онлайн-вебінарів, правильна структуризація текстів на такій сторінці, що закликатимуть до цільової дії – відвідування, реєстрації, поширення. Окрема увага буде приділена розробці структури та ключових текстів для основних сайтів партій, політиків, які б мотивували підтримувати відповідну політичну діяльність, зокрема, отримаєте унікальний експертний аналіз сайтів 10 популярних партій. Також, дізнаєтеся про організаційно-технічні та аналітичні аспекти підготовки і проведення офлайн-заходів із ЗМІ: прес-конференції, брифінги, прес-підходи; секрети успіху в побудові довготермінових стосунків, перелік документів для кожного етапу співпраці, покроковий план проведення заходів. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами).

7.4 рівень. Контент: скріпти ефективних перемовин із ЗМІ щодо питань розміщення та інших задач; написання замість ЗМІ ключових видів готових документів для публікації (щоби редакторам залишалося лиш опублікувати, без потреби що-небудь перероблювати), - інтерв'ю, коментарів від публічної особи, для якої реалізується медійна підтримка. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами). Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами).
Експерти, які підготували відеоуроки/методички, консультуватимуть по практичних завданнях чи виступатимуть на тренінгу:
 • Марія Колесник, керівник проекту «Академія сучасного політика», Лауреат Міжнародного фестивалю літератури і журналістики, будувала роботу прес-служб неурядових та комерційних організацій, має досвід роботи прес-секретарем;
 • Олена Морозова, спеціаліст в сфері комунікацій та медіатехнологій, прес-секретар народних депутатів України 6-8 скликань, кандитат наук з соціальних комунікацій;
 • Андрій Булгаров – телеведучий, редактор Espreso, 5 каналу, ICTV, керівник проекту "Майстер-школа новин", медіа-тренер, політичний аналітик та сценарист;
 • Аліна Акуленко, головний редактор та заступник директора Першого суспільно-політичного каналу Української національної радіокомпанії;
 • Юрій Бут, медіа-тренер, політтехнолог, Голова Київського обласного відділення Комітету виборців України, в минулому: керівник партії.
Англійська для політиків
Опис коучинг-програми буде доступний у 2019р.
Експерти, які підготували відеоуроки/методички, консультуватимуть по практичних завданнях чи виступатимуть на тренінгу:
 • Оксана Кужель, автор інноваційних методик викладання англійської
Керівник проекту з розвитку інноваційного регіону
Щодо контенту всієї програми: Ви пройдете через всі етапи розробки, впровадження та супроводження виконання реальних проектів щодо створення системи управління регіональним інноваційним розвитком, яка забезпечує оптимальне використання потенціалу регіону задля створення нових робочих місць, розробки конкурентоспроможних продуктів і послуг, а також, покращення інвестиційної привабливості регіону разом із забезпеченням ефективного механізму залучення прямих іноземних інвестицій. Враховуватимуться при роботі над проектами і принципи енергозбереження та ресурсозбереження. Акцент здійснюється на функціоналі задач саме керівника проекту, а не експерта-аналітика такого проекту (дана компонента забезпечується оглядово).

9.1 рівень. Контент стосується етапу розробки проекту з розвитку інноваційного регіону, в рамках чого дізнаєтеся про повний перелік задач, які має (базові) та може (додаткові) вирішувати такий проект в залежності від розміру і специфіки регіону, про нові можливості та проблеми інноваційного розвитку економіки України, інструменти стратегічного планування розвитку регіону із залученням громадськості, шляхи удосконалення регіональної інноваційної системи, методи визначення наявних конкурентних переваг регіону і технологічних пріоритетів щодо випуску найбільш перспективної та бажаної продукції, принципи ефективного користування наявною вітчизняною законодавчою, нормативною базою інноваційного циклу та досвідом інноваційних перетворень в зарубіжних країнах. Також, навчитеся формувати текстовий опис такого проекту і знатимете хто може бути його стейкхолдерами (інвесторами, постачальниками, стратегічними партнерами), які є варіанти джерел фінансування, який має бути склад проектної групи включно із специфікою компетенції додатково залучених експертів.
Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами).

9.2 рівень. Контент: моделювання структурних елементів проектів з розвитку інноваційного регіону на кейсах учасників (в частині етапу розробки). Особливості підготовки та проведення зустрічі зацікавлених осіб, що започатковує процес побудови інноваційної стратегії розвитку регіону (kick-off meeting).
Формат: 1-денний тренінг в Києві.

9.3 рівень. Контент стосується етапу реалізації проекту з розвитку інноваційного регіону, в рамках чого дізнаєтеся про особливості формування команди стрижневих учасників інноваційних перетворень, створення мережі інноваційних територіальних кластерів, вироблення спільного бачення громадськості в регіоні щодо стратегії розвитку та інші складові реалізації проекту. Також, отримаєте зразки структури організаційних і аналітичних документів під ключові проектні задачі, що виникають.
Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами).

9.4 рівень. Контент стосується етапу моніторингу результатів проекту та забезпечення підтримки, розвитку досягнутих результатів шляхом внесення спеціальних корекцій у структуру і зміст Регіональної інноваційної стратегії (ключовий елемент всього процесу).
Додаткове пояснення: підтримання консенсусу стейкхолдарів вимагає позитивного сприйняття інноваційної діяльності всіма суб'єктами, тобто повинне бути похідною свідомості представників місцевої громадськості та влади. Реалізація бачення майбутнього неминуче зустрінеться з опором осіб та інституцій, які не брали участі в процесі, що поставить під сумнів реалізацію такої стратегії. Інструментарій моніторингу враховує як дифузію інноваційного мислення, так і бар'єрів щодо виконання проекту.
Формат: 1-денний тренінг в Києві.
Експерт, який підготував відеоуроки/методички, консультуватиме по практичних завданнях чи виступатиме на тренінгу:
 • В'ячеслав Соловйов, керівник Центру інновацій та технологічного розвитку Інституту досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України.
Спеціаліст по роботі зі зверненнями та ділового листування
Ви дізнаетеся про правову базу роботи зі зверненнями громадян, основи діловодства в громадсько-політичній сфері, методику оформлення офіційної переписки з вищими органами державної влади.

Зміст практичних завдань: Ви складете відповіді на реальні звернення до народного депутата України на основі авторської універсальної методики роботи зі зверненнями громадян, яка спрямована на покрокове вивчення проблеми звернення та формування обґрунтованої відповіді.
Експерти, які підготували відеоуроки/методички, консультуватимуть по практичних завданнях чи виступатимуть на тренінгу:
 • Михайло Різак, к.ю.н., помічник-консультант народних депутатів України 6-8 скликань.
 • Третяков Сергій Іванович, екс-заступник голови Держкомпідприємництва, юрист Центру нормопроектування фракції політичної партії Об´єднання «САМОПОМІЧ», к.т.н.
 • Аліна Неселевська, головний консультант Секретаріату Комітету Верховної Ради України.
Керівник виборчого штабу
Щодо контенту всієї програми: Ви дізнаєтеся про особливості різних систем виборів та основні етапи їх проведення, принципи комунікації з виборчими комісіями всіх рівнів, формування структури виборчого штабу, підбір ефективної команди, методику планування виборчої кампанії, організацію роботи штабу як на рівні окремого округу так і на регіональному та центральному рівні при проведенні виборів у загальнодержавному окрузі.

11.1 рівень. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами). Контент: акцент на організацію роботи штабу в одномандатному виборчому окрузі зокрема, організації проведення агітації та медіа заходів, виступів кандидата, юридичного супроводження виборчої кампанії (реєстрація кандидата та їх довірених осіб, подання кандидатур до складу виборчих комісій, спостерігачів, організація спостереження за виборами, оскарження та захист результатів). Ви навчитеся як правильно планувати та формулювати завдання спеціалістам штабу, щоб вони Вас зрозуміли і могли його ефективно виконати. Вам будуть надані зразки організаційних планів для типових заходів з виборцями, а оволодіння сучасними web-інструментами допоможе ефективно керувати командою на відстані.

11.2 рівень. Формат: 1-денний тренінг в Києві. Контент: моделювання роботи одного дня виборчого штабу кандидата на етапі проведення агітаційної кампанії на виборах за участю реального керівника виборчого штабу.

11.3 рівень. Формат: дистанційно тривалістю до 3 місяців (навчання в групах з живими консультаціями та нарадами). Контент: акцент на організацію роботи партійного виборчого штабу вищого рівня при проведенні виборів у загальнодержавному окрузі та формуванні виборчих штабів нижчої ланки. Налагодження комунікації з центральною виборчою комісією, ефективне управління виборчими штабами окружного рівня при використанні сучасних web-інструментів. Організація виготовлення та розповсюдження партійних агітаційних матеріалів, організація виступів лідерів партії на загальнодержавному та регіональному рівнях.

11.4 рівень. Формат: 1-денний тренінг в Києві. Контент: відпрацювання на центральному рівні організації виготовлення агітаційної продукції кандидатів, висунутих партією по мажоритарним округам із взаємодією зі штабами окружного рівня.
Експерти, які підготували відеоуроки/методички, консультуватимуть по практичних завданнях чи виступатимуть на тренінгу:
 • Андрій Китаїв, політтехнолог народного депутата України Олега Мусія, учасники АСП завжди були в захваті від майстерності Андрія керувати кризовими ситуаціями в політичних проектах, досвід якого сформований десятками політичних успішних кейсів, з якими працював «під ключ»;
 • Павло Жовніренко політтехнолог, Голова правління Центру стратегічних досліджень, має унікальний досвід проведення успішних виборчих кампаній (в т.ч. і для голів комітетів ВРУ) із викорисанням мінімальних ресурсів;
 • Юрій Бут, експерт з виборчих питань та Голова Київського обласного відділення Комітету виборців України, має унікальний досвід в конструюванні типових політпроектів «від А до Я», володіє інноваційними комунікативними методиками між політиками та громадою;
 • Євген Жеребецький, політичний аналітик, експерт з виборчого права;
 • Петро Охотін політтехнолог, співавтор книги «Виграти вибори: покрокова інструкція».
Вартість участі: від 500 грн/міс. за навчання в групах та від 9000 грн за індивідуальне навчання.
Деталі - після реєстрації (тисни "Долучитися до проекту")

Додатково: безлімітно користуєтеся безкоштовними клубними можливостями
без зобов'язання оплачувати за наступні рівні навчання.


ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОЕКТУ
Про проект
Проект «Академія сучасного політика» реалізовується міжнародним консорціумом з 2011р. і діє в клубному форматі – досить завершити бодай 1 рівень будь-якої з коучинг-програм щоб отримати безкоштовний безлімітний доступ до клубних можливостей:
· участь в міжнародних програмах АСП (зокрема щодо передачі скандинавського досвіду в держуправлінні);
· участь в заходах у Верховній Раді України, міністерствах, посольствах включно з тими, які проект АСП проводить самостійно по власних прикладних проектах;
· участь в заходах партнерів АСП (стандартні умови платні або з обмеженою участю, учасникам АСП - безкоштовно);
· отримання інформації щодо актуальних вакансій від політиків, партнерських пропозицій;
· практика на реальних політичних кейсах народних депутатів, міністрів, партій для формування свого політичного портфоліо за методичного супроводу експертів АСП;
· індивідуальні консультації щодо Вашого політичного/соціального проекту, публічного виступу, законопроекту чи навіть прес-релізу від тренерів АСП.

Навчальна система АСП – це багаторівневі коучинг-програми, в рамках яких Ви не просто навчатиметеся, а за підтримки тренерів проекту виходитимете на конкретні результати в формуванні власного політичного портфоліо (90% практики на реальних політкейсах). Перший рівень є дистанційним (триває 2-3 місяці в залежності від темпу навчання, потребує від кілька год/тиждень з не фіксованим графіком), другий зазвичай проходить в формі тренінгу (1-2 дні в Києві), подальші рівні чергують ці формати. На дистанційних рівнях працюватимете в групі через скайп та закриту фейсбук-групу і гугл-документ із спільним доступом + отримаєте спеціальні відеоуроки і методички щоби теорію проглянути в зручний час. Кожен дистанційний рівень є частиною підготовки до очного тренінгу щоби участь в ньому для Вас була максимально ефективною!

Лиш за останні 1,5 роки в АСП пройшли навчання сотні керівників партійних, громадських, наукових та комерційних організацій, було більше 50 діючих помічників народних депутатів, 20 депутатів обласних і районних рад, 30 держслужбовців, 15 керівників та заступників райдержадміністрацій, чимало волонтерів та воїнів АТО.
До складу консорціуму по реалізації фактичної та планової діяльності проекту АСП входять: ГО «Академія сучасного політика», International human rights community & specialmonitoring mission IHRC (Berlin, Germany, організація представлена в 50 країнах), Міжнародний Фонд Підтримки України (Warszawa, Poland, PIC 915230406 – код на участь в освітньо-культурних програмах EAC/EACEA Єврокомісії), Міжнародний благодійний фонд «Смолоскип України», ФОП Колесник М.М., Національний контактний пункт програми ЄС «Горизонт 2020» тематичного напрямку «Наука з та для суспільства», Центр інновацій та технологічного розвитку Інституту науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М.Доброва Національної академії наук України. Кожен партнер консорціуму відповідає за окремий напрямок діяльності проекту.

Вартість участі: від 500 грн/міс. за навчання в групах та від 9000 грн за індивідуальне навчання. Деталі - після реєстрації (тисни "Долучитися до проекту"). Додатково: безлімітно користуєтеся безкоштовними клубними можливостями без зобов'язання оплачувати за наступні рівні навчання.

Результати, які ви отримаєте
По успішному завершенню 1 рівня будь-якої коучинг-програми (окрім №1) ви отримаєте:
– сформовані навики в обраному секторі професійної діяльності;
– сертифікат за підписами керівництва, експертів та міжнародних партнерів АСП;
– допуск до використання клубних можливостей АСП.
Для учасників коучинг-програм №2-8 та 10-11 забезпечується 4 види стажування:
· №2-7, 8 - в політичних проектах народних депутатів та міністрів, що базуватимуться на проведенні громадського обговорення та лобіюванні законопроектів, в рамках чого методичний супровід надає безпосередньо команда АСП. Кожна проектна група складатиметься з учасників, які завершили такі програми: керівника (№3), спічрайтера та речника (№2), спеціаліста з конструювання та аналізу законопроектів (№5, 6), прес-секретаря (№7) та PR-спеціаліста (№8);

· №4 - стажування за методичного супроводу потужних партійних політтехнологів;
· №10 - стажування за методичного супроводу народних депутатів в рамках роботи зі зверненнями громадян;
· №11 - стажування в виборчих штабах (на момент проведення виборів) за методичного супроводу його керівника.
Після стажування в народних депутатів і міністрів учасники також формують власне політичне портфоліо: отримують листи-відгуки від політиків про ділові й аналітичні навики з фіксацією конкретних успіхів на реальному політичному кейсі – що знають, вміють і можуть – це буде серйозним аргументом в вирішенні різних кар'єрних питань.

На платформі Академії формуються команди з учасників проекту різних коучинг-програм, які фактично після навчання зможуть приймати замовлення від політиків для реалізації різних політичних проектів. А деякі учасники знаходять для себе наставників серед експертів проекту, з якими офлайн зустрічаються вже з другого рівня навчання. Вони також можуть забезпечити потужну підтримку, якщо долучитеся до їх команд.

Якщо маєте свій проект, в якому необхідна підтримка, партнерство - також можете використати комунікації, отримані в рамках навчання чи стажування. Мова про підтримку на рівні зв'язків, листів підтримки, участі політика в Вашому проекті чи навіть на рівні допомоги в залученні фінансування. АСП підвищує конкурентоспроможність кожного учасника в тій політичній сфері, яка для нього актуальна.

Заходи та учасники проекту
РЕЄСТРУЙТЕСЯ СЬОГОДНІ
та отримайте в подарунок 5 відеоуроків з програми АСП і консультацію
з формування індивідуальної траєкторії участі в проекті
Ваші дані не будуть використовуватися третіми особами
Подарунок отримаєте одразу після реєстрації
Відгуки учасників проекту
Скріншоти відгуків з facebook:
РЕЄСТРУЙТЕСЯ СЬОГОДНІ
та отримайте в подарунок 5 відеоуроків з програми АСП і консультацію
з формування індивідуальної траєкторії участі в проекті
Ваші дані не будуть використовуватися третіми особами
Подарунок отримаєте одразу після реєстрації
Залиште заявку
щоб долучитися до проекту
FAQ
Відповіді на популярні питання
Як відбувається навчання? Чи треба відвідувати заходи в Києві?
В АСП комбінується дистанційна та очна форма навчання, що зручно для зайнятих людей, які бажають вийти на серйозні результати, синхронізуючи участь в проекті з можливостями свого графіку. Навчальна система представлена багаторівневими програмами, де 1-й рівень є повністю дистанційним (ознайомлюєтеся із комплектом відеоуроків, методичок, виконуєте в групах та індивідуально серію практичних завдань, отримуючи повний методичний онлайн-супровід від експертів-консультантів), 2-й передбачає участь у тренінгу в Києві саме по тих темах, що конкретно Вам та іншим учасниками Вашої групи треба буде дошліфувати (виявляємо під час Вашої участі на 1-му рівні), 3-й та подальші рівні чергують онлайн- та офлайн-активності.

По всіх актуальних програмах є до 10 рівнів, на кожному з яких учасник формує окрему частину власного політичного портфоліо. На кожен рівень оформлення відбувається в окремому порядку.

Після завершення 1-го рівня Ви зможете використовувати бонусні можливості АСП, беручи участь в ділових івентах в Києві, дистанційних прикладних програмах, тощо.
Чи маю зобов'язання проходити інші рівні після завершення 1-го?
Жодних зобов'язань на продовження навчання немає. Та це не завадить Вам використовувати клубні можливості після бодай одного успішно завершеного рівня бодай по одній з актуальних програм.
Скільки триває навчання?
Тривалість навчання в проекті залежить від того які пазли політичної освіти та сформованого політичного портфоліо Ви б хотіли зібрати, тобто, які програми та до якого рівня бажаєте пройти.

Перший рівень будь-якої з актуальних програм (є дистанційним) триває від 3 тижнів до 3 місяців, що напряму залежить від особистої та групової динаміки роботи. Другий рівень (тренінг в Києві) триватиме від 4 год до 2 повних днів в залежності від конкретних методичних потреб певної групи. Подальші рівні потребуватимуть від 4год до 3 місяців. Між рівнями можуть бути перерви від 1 тижня до 6 місяців, тому краще бронювати місце на кожен наступний рівень заздалегідь.
Чи можна брати участь відразу в тренінгах?
Справа в тім, що задачі, які виконуватимете на тренінгу, будуть пов'язані із підготовчими матеріалами та практичними завданнями, з якими працюватимете на попередньому етапі. Якщо б учасники приходили на тренінг без підготовки, це лиш затягувало б захід через задавання питань, відповіді на які мали б уже знати. Це стосується і учасників з немалим досвідом в політичній сфері, адже коли вони починають навчатися, то розуміють, що в АСП отримують багато унікального контенту, без якого на вищих рівнях складно.
Як виглядатиме моє політичне портфоліо?
Своє портфоліо всі учасники проекту формують як під час безпосереднього навчання на кожному з рівнів обраної програми (отримують сертифікат за успішно пройдений рівень з додатком, де фіксується що конкретно вивчали), так і під час стажування в народних депутатів, міністрів, Раді підприємців при КМУ, партіях (отримують листи-відгуки про особисті ділові й аналітичні навики з фіксацією того що можуть та успішно виконали на реальних політичних кейсах). Підписуються зазначені документи політиками, керівництвом, експертами і міжнародними партнерами Академії.

І так як Ви працюватимете з реальними політичними кейсами, кожен лист-відгук зможете підкріпити серію фото, пост-релізів, відео, пакетом аналітичних документів (кінцевий перелік залежить від виду програми, після якої проходитимете стажування), що розкриватиме особливості кейсу, про який згадуватиметься у листі-вігуку.
А що мені дасть сертифікат АСП?
Сертифікат, який Ви отримаєте, є чудовим аргументом по підвищенню Вашої конкурентоспроможності, будучи додатком до резюме, якщо Вас цікавить працевлаштування, або ж до біографічної довідки на персональному сайті чи блозі, якщо акцент маєте на розвитку в якості політика. Тобто, наразі в Україні не існує жодного навчального закладу, який би давав таку глибоку та комплексну освіту як наш проект.

Але в той же час Ви маєте об'єктивно сприймати реальність, що в сучасному світі дипломи, сертифікати жодного навчального закладу не є прохідним квитком до найбільш конкурентних місць під сонцем, завжди визначальними є знання, навики та те чим Ви можете підтвердити свій позитивний досвід. Саме з усім цим Академія і допомагає, а не лишень із наявністю сертифікату, який, до речі, є міжнародного рівня.
Хто викладає в проекті? Чи «готують» експертів до занять?
В Академії викладають та тренують учасників близько сотні експертів з 8 країн, кожен з яких має унікальний практичний досвід в своїй сфері і реально вміє навчати, а не просто приходить до учасників проекту поговорити на вільні теми як це буває в багатьох проектах. Мова перш за все про профільних спеціалістів, яких бачите на сайті АСП. А от народні депутати та міністри, які також зазначені в переліку експертів, зазвичай виступають не якості тренерів, а аналізують для учасників свої політичні кейси на очних тренінгах в Києві.

Кожного експерта методистами АСП проводять через повний цикл технології формування контенту – дуже детально погоджуємо які саме питання, в яких ракурсах і якими методичними інструментами необхідно розкривати експерту щоби повноцінно забезпечити освітні потреби учасників проекту. І звичайно, що здійснюється контроль якості на всіх етапах навчального процесу.
Який відсоток виходить на стажування?
В АСП немає фіксованого відсотку учасників, яких треба допустити чи не допустити до стажування. Всі, хто набирає більше 75% контрольних текстів та виконує всі практичні завдання на прийнятному якісному рівні отримують допуск. Також, методисти формують рейтинг успішності, практичних здобутків, підтвердження кваліфікації по різним КП та сформованого портфоліо. Відповідно до цього розподіляються різні клубні можливості, на які квоти є обмеженими. Тобто, стажування не входить в жодну траєкторію навчання і є безкоштовною бонусною можливістю для всіх успішних студентів АСП.
АСП – це проект якоїсь партії?
Ні, Академія сучасного політика - це абсолютно незаангажований політично проект і саме в такій моделі ми забезпечуємо максимально комфортні умови навчання представникам різних партій.
АСП є вищим навчальним закладом? Підпорядковується МОНу?
Ні звичайно! Якби це було так, то в корені вбило б всю інноваційність даного проекту, адже в університетах беруть вчорашню тему, яка вже не жива і її вивчають відносно не живих політиків. А ми беремо, наприклад, живий законопроект із справжнім живим нардепом в рамках справжнього політичного процесу… І це наша принципова відмінність від вузівської освіти. І результати будуть різні між вузівською освітою і нашою. Після вузівської освіти за півроку-рік не відчуваються здобутки, та в нашому випадку людина дуже гостро відчуватиме чи солодку перемогу (наприклад, протягнули чи завалили законопроект), або потребу зміни курсу кар'єрного розвитку.

Тому в університетах йдуть роки на те, що в Академії сучасного політика можна отримати за місяці. В наш час, коли дипломи про вищу освіту є майже у всіх, вирішальним є те що людина може і чим це може довести.
Різниця між реальними кейсами під час навчального рівня і стажування в НДУ?
Хоч в обох випадках ми даємо реальні політичні кейси, але в останньому випадку людина стає учасником процесу, який не є тренувальним, там реальна політика з дуже високими вимогами до якості, жорсткими дед-лайнами, але й солодким смаком перемоги, реальними комунікаціями. Хто хоче – використовує всі доступні можливості і для власної засвітки в цих процесах як перед НДУ, так і перед суспільством, а кому цікаво суто потренуватися в максимально реалістичних умовах і все, то може й залишитися в тіні.
Чи важлива наявність завершеної вищої освіти для участі в проекті?
Для участі в проекті наявність завершеної вищої освіти є важливою, та не обов'язковою, головне щоби людина була спроможна працювати з інформацією, мати гарну логіку та інші ключові навики для ефективного навчання. В наш час буває так, що людина із червоним дипломом може програвати перед людиною без освіти...
Як давно існує проект?
Проект був заснований в 2011 році для навчання представників ряду дружніх НГО та мав початкову назву «Школа діалогу з владою». Тоді проект мав компонети «як контролювати владу» та «вести з владою ефективний діалог з користю для суспільства». З 2014 року додалися ще й компоненти «як стати владою» та «як у владі ефективно працювати», разом з чим проект був перейменований в «Академію сучасного політика», вийшовши згодом на міжнародний рівень.

Лиш за останні 3 роки від більш як 100 експертів з 8 країн відбулося понад 50 тренінгів, воркшопів та прикладних заходів у Верховній Раді України, кожен з яких мав унікальний контент. Також, додатково було проведено понад 300 ак.год онлайн-вебінарів по більш як 20 навчальним предметам.

За період існування проект пройшов через ряд трансформацій методично-маркетингової моделі роботи, саме тому змінювався і спектр можливостей та умови участі у проекті.
Хто є виконавцем діяльності по проекту?
Проект АСП реалізується міжнародним консорціумом організацій, який представлений ГО «Академія сучасного політика», International human rights community & special monitoring mission IHRC (Berlin, Germany, організація представлена в 45 країнах), Міжнародний Фонд Підтримки України (Warszawa, Poland, PIC 915230406 – код на участь в освітньо-культурних програмах EAC/EACEA Єврокомісії), Міжнародний благодійний фонд «Смолоскип України», ФОП Колесник М.М.

За сектор надання освітніх послуг відповідає ФОП Колесник М.М., ЄДРПОУ 3284510144, МФО 321842, номер рахунку в ПриватБанку 26001053142169. Всі інші організації відповідають за розвиток прикладних соціальних проектів в рамках діяльності АСП, зокрема й на міжнародному рівні.
Експерти Академії
Більше 80 експертів АСП мають чудовий практичний досвід і справді вміють навчати, з кожним працюють методисти під наставництвом
керівника проекту АСП щоби гармонізувати навчальну програму для виведення учасників на результати!
Marta Dyczok (Canada)
доцент університету Західного Онтаріо, експерт
з питань міжнародної політики, історії та медіа
Олександр Сушко
д.політ.н., науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва
В'ячеслав Соловйов
Керівник Центру інновацій та технологічного розвитку Інституту досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України
Олександр Кендюхов
голова Всеукраїнської спілки
вчених-економістів
Едуард Афонін
академік, д.соц.н., екс-помічник Голови ВРУ та представник ВРУ в Європейському центрі парламентських досліджень та документації (ECPRD), Брюссель
Андрій Булґаров
телеведучий, редактор Espreso, 5 каналу, ICTV, медіа-тренер, політичний аналітик, сценарист
Команда проекту
Марія Колесник, керівник проекту
Вже 11-й рік в рамках громадської і наукової діяльності працюю над темою підвищення аналітичної та організаційної спроможності громадянського суспільства України.

За цей час розробляла та керувала більш як 100 проектами, в т.ч. національного та міжнародного рівня. АСП – це лиш один із пазлів у картині унікального поєднання освітніх, ІТ та соціальних проектів, над якими працюємо з колегами ще з 2011 р. для покращення ефективності роботи громадянського суспільства.

Науковий доробок становить 23 наукових друкованих роботи, з яких три патенти України на корисну модель, є стипендіатом Президента України, Київського міського голови та МБФ «Смолоскип України» (у номінації авторської поезії).
Радники керівника проекту
Володимир Кампо
екс-суддя Конституційного суду України
Ігор Гресь
віце-президент Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати
Георгій Сигуа
доктор економіки та ст. наук. співр. Інституту економіки Тбіліського держуніверситету ім. Іване Джавахішвілі, радник Українського кредитно-банківського союзу, перший грузинський дипломат в Україні
Віктор Лисицький
екс-Голова секретаріату Кабінету Міністрів України, президент асоціації «Укрсудпром»
Костянтин Золотаревський
член Європейської Ради та Президент офісу в Україні Міжнародного Співтовариства з Прав Людини (Berlin, Germany), Президент "Міжнародного фонду підтримки України (Warszawa, Poland)
Оксана Чубко
доктор психологічних і психофізичних наук, адвокат, бізнес-тренер, з 2000р. генеральний директор мережі представництв юркомпанії "Надія"(подала більше 10 000 заяв до Європейського суду з прав людини)
Богдана Костюк
журналіст-міжнародник радіо "Свобода"
Андрій Забловський
керівник Секретаріату та Головний експерт Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України
Юрій Бут
голова Київського обласного відділення Комітету виборців України, експерт з виборчих питань, політтехнолог
Основна команда
Руслан Добровольський
методист
Володимир Лукач
методист
Оксана Чубко
юрист проекту
Анастасія Смоліна
менеджер з організаційних питань
Денис Савченко
ІТ-спеціаліст
Оксана Васильєва
фотограф
Марія Анікіна
дизайнер
Софія Григорян
відеограф
Партнери програми
International human rights community & special monitoring mission IHRC (Berlin, Germany)
Міжнародний фонд підтримки України
(Warszawa, Poland)
Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка
Міжнародний благодійний фонд «Смолоскип України»
Благодійний фонд Богдана Гаврилишина
Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach (Poland)
Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»
Український центр суспільних даних
Асоціація правників України
Комітет виборців України
Суспільна служба України
Українська школа міжнародного інноваційного підприємництва, права та комунікації ІМВ КНУ ім.Т.Шевченка
РЕЄСТРУЙТЕСЯ СЬОГОДНІ
та отримайте в подарунок 5 відеоуроків з програми АСП і консультацію
з формування індивідуальної траєкторії участі в проекті
Ваші дані не будуть використовуватися третіми особами
Подарунок отримаєте одразу після реєстрації
Залиште заявку
щоб долучитися до проекту
АСП – міжнародний інноваційний проект клубного формату, де розвиваються справжні політики, спеціалісти їх команд…
Адреса головного офісу:
м. Київ, вул. Межигірська, 21, 3 поверх
Творімо майбутнє України разом!