Академія сучасного політика
Акція "чорна п'ятниця" до 2.12: до 50% на навчання
по перших рівнях коучинг-програм №3 (керівник проектів з розкрутки політика/партії/ГО) та №7 (PR-спеціаліст та прес-секретар) з цього переліку
Обидві коучинг-програми є найпростішим шляхом хоч і не до серця, але до команди народних депутатів в статусі працівника або партнера! Також, чудово згодяться і для рівня місцевого самоврядування, розвитку свого проекту/організації/компанії.
По них буде стажування починатися у всіх учасників уже під час навчання, стосуватиметься кейсів міністерств, народних депутатів, академій наук та органів місцевого самоврядування.
Перегляньте приклади відгуків, подяк, які отримували учасники попередніх стажувань, за цим посиланням.
Тривалість 1 рівня кожної з програм - 3 місяці в дистанцінйому форматі, що передбачає щотижневі воркшопи/консультації з тренером в скайп-групі, яка виконує 7 завдань на реальних політичних кейсах. В проміжках між цими заняттями отримуєте відповіді на питання в закритій фб-групі, там же і обговорення з групою по поточних завданнях.
Про коучинг-програму №3.1
"Керівник міжвиборчого політичного проекту (розкрутка політика/партії, ГО)"
вона корисна тим, хто хочете навчитися створювати власні чи для політиків проекти як політичні, так і соціальні, освітні; після навчання по цій програмі потрапите на стажування до народного депутата в статусі керівника його політичних проектів, що з часом може стати для Вас роботою або партнерською співпрацею; також, програма корисна тим, хто хоче розкручувати себе як експерта або свою громадську чи комерційну організацію на національному рівні;

на першому рівні Ви навчитеся обирати стратегію розкрутки політика в залежності від вихідних даних та бажаних цілей; отримаєте технологію "під ключ" з усіма зразками документів по організації заходів у Верховній Раді України; навчитеся писати концепції проектів, а також, офіційні листи, якими робитимете пропозиції по співпраці політикам, партнерам, узгоджуватимете всі оргпитання.
Тренери, які Вас навчатимуть по програмі 3.1
Дмитро Марченко
Україна
Радник та помічник-консультант голів комітетів Верховної Ради України VIІI-IX скликань, який створює потужний політичний контент для народних депутатів, обробляє інформаційні потоки та керує комунікаціями з галузевими організаціями
Марія Колесник
Україна, Данія
Керівник проекту "Академія сучасного політика",створювала, керувала більше 100 проектами національного та міжнародного рівня від ГО, політиків, міністерств, міжнародних консорціумів та комерційних компаній. Має гарний досвід залучення фінансування на проекти з фондів та комерційних компаній. Організувала більше 30 заходів у Верховній Раді
Євген Болюбаш
Україна
Політтехнолог, керівник 15 виборчих компаній на президентських, парламентських та місцевих виборах, в рамках чого привів до перемоги більше 20 депутатів та президента; має великий досвід роботи "в полі"; помічник народних депутатів VII-IX скликань
Встигніть забронювати місце в групах нового набору, які стартують найближчим часом, написавши особисто керівнику проекту АСП Марії Колесник https://www.facebook.com/kolesnykmaria, aspmetodyst@gmail.com або зателефонувавши: 0660489810, 0676235851.
Після бронювання потрібно оплатити по реквізитах (вказані тут далі).
Про коучинг-програму №7.1
"PR-спеціаліст та прес-секретар
народного депутата, ГО"
вона корисна тим, хто хочете навчитися створювати та описувати інформаційні приводи, які забезпечать високі хвилі безкоштовного піару Вам особисто/Вашій організації, компанії або політику для якого працюєте, особливо, якщо він народний депутат; корисно і для роботи з грантовими проектами;

на першому рівні розберемо 5 речей: навчитеся писати прес-релізи, які є ключовою формою інформування ЗМІ про Ваші події, факти і їх результати; дізнаєтеся як писати коментарі від себе/свого політика замість ЗМІ, враховуючи всі тонкощі їх редакційної політики; знатимете нюанси побудови стосунків із ЗМІ; навчитеся працювати з психологічними тригерами - це про те як доносити інформацію щоби вона сприймалася так як Вам потрібно; вивчите базис політпіару щоб розуміти як описувати і керувати політпроцесами в інформаційному полі; інші рівні описані тут.
Тренери, які Вас навчатимуть по програмі 7.1
Марина Бердичевська
Україна
Журналіст таких ЗМІ як "TVI", "Newsone", "ФОКУС", "Кореспондент", "Аргументи і факти в Україні", яка пише висококласні тексти про політиків
Марія Колесник
Україна, Данія
Керівник проекту "Академія сучасного політика", керувала та консультувала прес-служби багатьох громадських та політичних структур, вибудовуючи для них стосунки зі ЗМІ.
Як PR-спеціаліст консультує команди народних депутатів та міністрів
Ольга Кірієнко
Білорусія
Майстер створення гіпнотичних текстів в сторітеллінгу та всіх напрямках копірайтингу, які використовує і для політичних команд
Встигніть забронювати місце в групах нового набору, які стартують найближчим часом, написавши особисто керівнику проекту АСП Марії Колесник https://www.facebook.com/kolesnykmaria, aspmetodyst@gmail.com або зателефонувавши: 0660489810, 0676235851.
Після бронювання потрібно оплатити по реквізитах (вказані тут далі).
Вартість участі
При мінімальному наборі можливостей (OPTIMAL-доступ), в рамках яких тренер дає аналіз лише до 2 індивідуально виконаних завдань із 7 (інші виконуєте з групою спільно), вартість замість 4800грн/3місяці становить 2400грн за 3 місяці або можете оплачувати 3-ма частинами: 800грн до 2 грудня, ще 1100 до 29 грудня і 1100 до 29 січня (всього 3000грн/3місяці).

При стандартному наборі можливостей (OPTIMALplus-доступ), коли виконуєте всі 7 завдань індивідуально і такий же персональний зворотній зв'язок отримуєте від тренера, вартість 8800грн/3місяці становить 5200грн або можете оплачувати по 2000грн до 2.12, 29.12 та 29.01.

Також, можете зареєструватися на VIP-доступ, що є повністю індивідуальним навчанням. На відміну від OPTIMALplus-доступу у Вас ще й консультації/воркшопи будуть проходити суто для Вас, а також, можете залучити ще 1-2 людину зі своєї команди, розділивши з ними вартість навчання, яка замість стандартних 32000грн коштує зараз 21000грн або можете оплачувати 3 частинами по 8500грн (разом 26500грн/3місяці).

START-доступ за 1125грн/3місяці (статус слухача): отримаєте всі відеоуроки, методички і записи скайп-воркшопів та консультацій, що проводяться для групи. Можливість брати участь в них не включена. Питання до тренера лише через Facebook-групу. За бажанням виконуватимете спільно з групою 5 загальних завдань (виробляється єдине рішення групи), по яких тренер всім дає аналіз групової роботи. Та 2 індивідуальні роботи, по яких визначаємо чи давати сертифікат, не перевіряються.
Забронювати місце
Офіційні реквізити
керівника проекту АСП
ФОП Колесник М.М., ЄДРПОУ 3284510144, МФО 321842, номер рахунку 26001053142169 (ПриватБанк). Обов'язково зазначайте правильне призначення платежу: за діяльність навчального центру по коучинг-програмам №3.1 (якщо оплачуєте за 3.1), №7.1( якщо оплачуєте за 7.1) від… ( тут зазначаєте Ваше ПІБ).
Приймаємо оплату лише від (з рахунків) фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ФОП) і юридичних осіб, які мають свідоцтво платника єдиного податку.

Підтвердження оплати надішліть на kolesnykmm@gmail.com, додавши ПІБ, назву коучинг-програми та виду доступу, за який здійснили оплату. Тема листа: оплата за участь в проекті АСП.
Також, додайте керівника проекту в фейсбук: www.facebook.com/kolesnykmaria

Наші номери: 0660489810, 0676235851
Повідомте про здійснену оплату
Встигніть забронювати місце в групах нового набору, які стартують найближчим часом, написавши особисто керівнику проекту АСП Марії Колесник https://www.facebook.com/kolesnykmaria, aspmetodyst@gmail.com або зателефонувавши: 0660489810, 0676235851.
Після бронювання потрібно оплатити по реквізитах (вказані тут далі).
Натисніть "Like" щоб підписатись на нас в Facebook