Вітаємо з успішною реєстрацією!
Ваш подарунок (5 відео з різних програм АСП)
Впродовж 2 робочих днів Вам зателефонує представник команди АСП і пояснить які є можливості, з чого та коли краще розпочати участь в проекті. А поки ознайомтеся з наступним.
Приєднуйтеся до нас на facebook
Порядок та умови участі в першому рівні коучинг-програм проекту «Академія сучасного політика»
1) Оберіть на сайті коучинг-програми, які цікавлять.

2) Для кожної коучинг-програми визначте ТУТ вид доступу до можливостей проекту, який бажаєте отримати.

3) Здійснюєте оплату за перший рівень обраних програм згідно вартості обраного виду доступу, що зазначена ТУТ.

Реквізити для оплати: ФОП Колесник М.М., ЄДРПОУ 3284510144, МФО 321842, номер рахунку 26001053142169 (ПриватБанк). ОБОВ'ЯЗКОВО зазначайте правильне призначення платежу: за діяльність навчального центру по коучинг-програмам №….. від… ( тут зазначаєте Ваше ПІБ).

Оплата за наступні рівні кожної програми здійснюється за власним бажанням учасника додатково після внесення від проекту АСП відповідних пропозицій щодо опису можливостей та умов доступу до цих рівнів.

4) Після здійснення оплати повідомте про виконання операції шляхом надсилання на електронну адресу kolesnykmm@gmail.com (та копію менеджеру АСП, який Вас консультує, якщо зателефонував Вам до моменту оплати) наступних документів: квитанцію, чек або виписку з банку, що підтверджуватиме здійснену оплату, разом з датою, часом здійснення оплати, Вашим повним ім'ям, назвою коучинг-програми та виду доступу, за що здійснили оплату; в темі листа зазначте наступне: оплата за участь в проекті АСП.

5) Впродовж 10 робочих днів після дати виконання всіх умов п.3-4 цього Порядку та за умови зарахування на цей момент коштів на рахунок керівника проекту АСП) отримаєте доступ до персонального акаунта в навчальній платформі АСП "Домашній простір" із відеоуроками та/або інших методичними матеріалами, що є підготовчими для обраної коучинг-програми (лишень при виборі КП№1 нічого не надається до консультацій).

6) Також, отримаєте активаційний лист від методиста проекту, де офіційно зафіксується період старту практичних занять (в групі або індивідуально), тривалість навчання, тощо.

7) Ми приймаємо оплату ЛИШЕ від (з рахунків): фізичних осіб, а також, від фізичних осіб-підприємців (ФОП) і юридичних осіб, які мають свідоцтво платника єдиного податку (обов'язково мають надаватися скан-копії документів для підтвердження статусу платника єдиного податку).

Оплату треба здійснювати в відділенні будь-якого зручного для Вас банку, через термінали самообслуговування «Приватбанк», електронний банкінг, зокрема й «Приват24» (в цьому разі обирайте функцію «Платежі по Україні»).

Ми НЕ приймаємо оплату від (з рахунків): товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ), акціонерних товариств, приватних підприємців, фізичних осіб-підприємців (ФОП) та інших організаційно-правових форм підприємств, які знаходяться на загальній системі оподаткування; неурядових організацій, партій, державних установ. Саме тому не слід використовувати платежі через будь-які термінали окрім як приватівських.

8) Положення даного порядку та умов участі в першому рівні коучинг-програм проекту «Академія сучасного політика» є актуальними, починаючи з 26.07.2016. Оплаченою послугою є можливість долучитися до участі в оплаченій коучинг-програмі (бронювання місця) в конкретну групу або індивідуальну навчальну програму відповідно до умов реєстрації/оформлення. В разі, якщо замовник послуг за власним рішенням не виявив активності щодо використання наданих можливостей, що забезпечувалися виконавцем (ФОП Колесник М.М.), сплачені кошти за невикористані можливості не повертаються. Проте виконавець (ФОП Колесник М.М.) зобов'язаний забезпечити замовнику систему послуг для проходження навчання по коучинг-програмі, за яку було здійснено оплату, згідно умов реєстрації, зокрема, із врахуванням можливостей, особливостей виду Доступу, за який здійснюється оплата (для ознайомлення перейдіть за даним посиланням). Правовідносини між сторонами (Споживач послуг (платник) – учасник будь-якої з коучинг-програм проекту "Академія сучасного політика"; виконавець послуг в рамках проекту АСП – керівник проекту ФОП Колесник М.М.) регулюються чинним законодавством та умовами даного договору (для ознайомлення перейдіть за посиланнням).

Особиста фейсбук-сторінка керівника проекту АСП Колесник М.М.

ЗАВАНТАЖУЙТЕ ТУТ